Movies
Ratings
757- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Age of AdalineRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Richard JewellRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Purple HeartsRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5