Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.0
Behind Your TouchRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 2.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Undercover High SchoolRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5- Haneuljae's MurderRated ★ 2.0
The WitchRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5