Movies
Ratings
187
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Chicken LittleRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 2.0
What Women WantRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0