Titles you rated
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.0
ChuckRated ★ 3.0
24Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
24Rated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 4.0