Titles you rated
FreakedRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 0.5
Moana 2Rated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 1.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Hidden BladeRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
The Book of FishRated ★ 3.5