Titles you rated
BlindRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 1.0
PrometheusRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.0