Movies
Ratings
15
Drunken MasterRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 1.5
PlatoonRated ★ 3.5
Fly Away HomeRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5