Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 2.0