Movies
Ratings
148
Bird BoxRated ★ 4.5
The Unknown WomanRated ★ 5.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Dark PlacesRated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 2.5
Enter NowhereRated ★ 2.5
PrisonersRated ★ 3.5
Dark SkiesRated ★ 5.0
SignsRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
Eastern PromisesRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.5