Movies
Ratings
1835
Don't Say a WordRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
The Hidden FortressRated ★ 4.0
The Empty ManRated ★ 2.5
SleepRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Fear Street Part One: 1994Rated ★ 2.5
Fear Street Part Two: 1978Rated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Smile 2Rated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5