Titles you rated
Our Souls at NightRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
In the AislesRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
TomboyRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 2.5
SoulRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
The HostRated ★ 2.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 1.5