Series
Ratings
149
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
NANARated ★ 3.5
Steins;Gate 0Rated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 1.0
My Husband's WomanRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
DisenchantmentRated ★ 3.5- 짱구는 못말려 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
SignRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0