Titles you rated
Dog Day AfternoonRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
American History XRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0