Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Sweeney ToddRated ★ 3.5
The BabadookRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5