Movies
Ratings
81
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
88 MinutesRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
G.I. JaneRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The World of SilenceRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
MossRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 1.0