Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
Ms. MarvelRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Agents of MysteryRated ★ 3.5
Mom's Friend's SonRated ★ 3.5- Steel Troops WRated ★ 4.5
- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Island Part 2Rated ★ 3.0
Island Part 1Rated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.0