Movies
Ratings
604
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Pauline at the BeachRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
NomadlandRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 3.5