Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Half NelsonRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
The ReturnRated ★ 1.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.0
Tada's Do-It-All HouseRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
StoneRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
The Cider House RulesRated ★ 1.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
If You Were Me 4Rated ★ 2.0