Titles you rated
I Live AloneRated ★ 2.5
I Am SoloRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 1.0
Game of ThronesRated ★ 2.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 3.0
From the Earth to the MoonRated ★ 4.0