Movies
Ratings
211
Terminator SalvationRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0