Movies
Ratings
487
FollowingRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.0
PawnRated ★ 3.0
Okay! MadamRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0