Series
Ratings
24
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0