Titles you rated
Letters from Iwo JimaRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0