Titles you rated
Mask GirlRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 2.5
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0