Titles you rated
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.5
PossessionRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Chasing the DragonRated ★ 2.5
Woman with Butterfly TattooRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
The KillersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
LobbyRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 3.5
VideodromeRated ★ 3.5
QT8: The First EightRated ★ 3.5