Titles you rated
La Vie en RoseRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 3.5
It's a Wonderful LifeRated ★ 3.0
The Wind Will Carry Us Bad ma ra khahad bordRated ★ 3.0
Varda by AgnesRated ★ 2.0
Aguirre: The Wrath of GodRated ★ 4.0
Jacquot of NantesRated ★ 2.0
From the Life of the MarionettesRated ★ 4.0
GhostRated ★ 0.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 2.0
The Beaches of AgnèsRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 1.5
Hiroshima Mon AmourRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 1.0
The TerminalRated ★ 1.0
MahjongRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
ElephantRated ★ 4.5
Cleo from 5 to 7Rated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 1.0