Series
Ratings
249
Bunny DropRated ★ 3.0
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 5.0
Girl From NowhereRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 3.5
Justice PaoRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 3.0
Deca-DenceRated ★ 1.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.0
Snack BasueRated ★ 4.5- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 4.5
The Great White TowerRated ★ 4.0
I TurnRated ★ 1.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.5
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 3.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5- Jikou KeisatsuRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.0