Series
Ratings
37
My MisterRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0