Titles you rated
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0