Movies
Ratings
900
Fabricated CityRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
September 5Rated ★ 3.5
Black BagRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
Honest Candidate 2Rated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
The Tomorrow WarRated ★ 2.5
Forbidden FairytaleRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Big DealRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Pretty CrazyRated ★ 2.5
LobbyRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0