Series
Ratings
153
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0