Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.5
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 0.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 1.5
MaggieRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
BurntRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 0.5
ExtractionRated ★ 2.0
The HuntRated ★ 3.0
Tomb RaiderRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 3.5
Solomon's Perjury 2: JudgmentRated ★ 2.0
Solomon's Perjury 1: SuspicionRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 3.5
ShameRated ★ 2.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5