Movies
Ratings
106
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
A Bigger SplashRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Shakespeare in LoveRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0