Movies
Ratings
378
FlippedRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
HancockRated ★ 1.0
Inside OutRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0