Titles you rated
Hell or High WaterRated ★ 2.0
Man in LoveRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.5