Series
Ratings
44
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
Love and FortuneRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 2.0
Terrace House: Boys & Girls in the City Part 2Rated ★ 3.0
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 4.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
I Don't Love You YetRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0