Titles you rated
HeroesRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 4.5
Atlanta Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.5