Movies
Ratings
247
Sky HighRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
JackRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5