Titles you rated
- DokurogekiRated ★ 3.0
- DokurogekiRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.5
NonstopRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0- DamoRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0