Series
Ratings
77
Birth of a BeautyRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 2.0
Mr. BackRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Wang's FamilyRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5