Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Batman & RobinRated ★ 2.5
Predator 2Rated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.0
Ping PongRated ★ 3.5
HeroRated ★ 3.5
GORated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Nacho LibreRated ★ 3.0- Blood and BonesRated ★ 2.5
Machine Gun PreacherRated ★ 4.0
Planet TerrorRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Tropic ThunderRated ★ 1.5
ShooterRated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 3.5
MacheteRated ★ 4.0