Titles you rated
Born To SingRated ★ 3.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 3.0