Titles you rated
The IslandRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
1408Rated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
Taken 2Rated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5