Titles you rated
주로 둘이서Rated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0- Good PartnerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
This is Not a Business Expense!Rated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Your HonorRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0