Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 2.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
TroyRated ★ 1.5
Angels & DemonsRated ★ 1.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 1.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 1.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 1.0
Running TurtleRated ★ 1.5
Shrek the ThirdRated ★ 1.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0