Movies
Ratings
746
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.5
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.0
AmourRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
CodaRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.0