Series
Ratings
23
IRISRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
MerlinRated ★ 4.0
MerlinRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 1.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5