Titles you rated
ZodiacRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The RoadRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 0.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
25th HourRated ★ 5.0
UntraceableRated ★ 3.0
BrickRated ★ 3.5
Boy ARated ★ 5.0