Movies
Ratings
232
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Andrei RublevRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
PlaytimeRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Dream ScenarioRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5