Titles you rated
The Red SleeveRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- Lovely ComplexRated ★ 4.0
DestinyRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Pokémon: Mewtwo ReturnsRated ★ 3.5
Alice, the Final WeaponRated ★ 3.0- Sgt. FrogRated ★ 4.5
素直になれなくてRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Pop Star Academy: KATSEYERated ★ 3.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Miss RipleyRated ★ 3.0